.

.

.

با اهداء سلام و عرض ادب ؛ احتراماً به استحضار می رساند مجتمع کارخانجات سالار مجهز به تکنولوژی Terastone با روش Vibro Compactio Under Vacuum تحت لیسانس کمپانی Breton ایتالیا محصولات زیر را با ظرفیت تولید روزانه 8000 مترمربع به صورت انحصاری در خاورمیانه تولید می نماید :

  1. واش بتن آنتیک سالار

ابعاد 41 ×41 ، 61 ×41 ، 61 ×61 ، 121 ×61 سانتیمتر بافت زیبا و بی نظیر، متراکم بودن سنگدانه ها، استحکام خمشی، مقاومت سایشی، مقاومت در برابر یخ زدگی و شستشوی آسـان از جمله ویژگی های منحصر به فرد واش بتن آنتیک سالار می باشد که این محصول را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در پروژه های محوطه سازی، پیاده راه ها، پارکینگ ها و Roof Garden و … مطرح می نماید.

  1. سنگ صنعتی سالار

سنگ صنعتی سالار از سنگدانه های عاری از تشعشعات رادیواکتیو در ابعاد 40 ×40، 60 ×40 ، 60×60 ، 121×61 سانتیمتر تولید می گردد. بافت جذاب و چشم نواز، رنگ های متنوع و زیبا، ابعاد دقیق و مشخصات فنی بی نظیر از مهمترین دلایل ایجاد انگیزه برای کارفرمایان، مشاورین و پیمانکاران جهت انتخاب سنگ صنعتی سالار می باشد.

  1. موزاسنگ سالار

موزاسنگ سالار در ابعاد  40 ×40، 60 ×40 ، 60 ×60 ، 121×61 سانتیمتر تولید می گردد و از هیچگونه مواد افزودنی و رزین در ساخت آن استفاده نمی شود. 85% بافت محصولات سالار از دانه بندی سنگ های طبیعی تشکیل شده است و لذا این  محصول تمام ویژگی سنگ طبیعی را دارا می باشد و مزیت آن تونالیته رنگی حداکثر 5 درصدی می باشد.

تلاش می کنیم کیفیت محصولات ما شایسته انتخاب شما باشد.

تنها تولید کننده کفپوش بتنی ضد سایش در خاور میانه

مجتمع کارخانجات سالار

تنها تولید کننده موزاسنگ فول بادی 60*60 در خاورمیانه


زیبایی سنگ طبیعی را با موزاسنگ به شما الهام میبخشیم

هماهنگی تکنولوژی و زیبایی


تنها تولید کننده واش بتن با تکنولوژی Terastone در ابعاد 61*61 در خاورمیانه

بیایید ماجراجویی کنیم


تنها تولید کننده سنگ صنعتی پایه بتن با تکنولوژی برتون ایتالیا در خاورمیانه

تلاش می کنیم کیفیت محصولات ما شایسته انتخاب شما باشد.

هم اکنون سفارش دهید