مجتمع کارخانجات سالار دوستدار طبیعت و تولید کننده محصولات سبز

محصولات تولیدی سالار به عنوان محصولات سبز اروپا

محصولات سبز مجتمع کارخانجات سالار

با پیشرفت تکنولوژی و باز شدن دروازه های صنعت در دنیای امروزی، تغییر و تحولاتی رخ داده که این تغییرات در محیط زیست تاثیر مستقیم و بسزایی گذاشته است. انسان صنعتی امروزی برای دست یافتن به پیشرفت های سریع از تمامی امکانات زیست محیطی استفاده نموده و آن را دستخوش تغییرات زیادی کرده است. این تغییرات که شامل کاهش منابع طبیعی و افزایش آلودگی های زیست محیطی می باشد؛ حفظ محیط زیست را مهم تر از هر زمان دیگری کرده است. در این راستا تولیدات محصولات سبز یکی از شروط لازم برای حفظ محیط زیست می باشد. محصولات سبز به محصولاتی گفته می شود استفاده از آن هیچگونه آسیبی به محیط زیست نمی رساند، تجزیه پذیر است و جذب طبیعت می شود و این گام مهمی برای حفظ محیط زیست برای نسل های آینده است.

تولیدات مجتمع کارخانجات سالار از مواد اولیه صد در صد طبیعی از جمله سیمان سفید صادراتی ، سنگ های دانه بندی طبیعی و عاری از تشعشعات رادیواکتیو ، پودر میکرونیزه و پیگمنت های رنگی طبیعی ساخته می شوند و از ترکیبات شیمیایی به هیچ عنوان استفاده نمی شود.

با توجه به اینکه در فرآیند ساخت و مواد اولیه نه تنها هیچگونه آسیب زیست محیطی به طبیعت وارد نمی کند بلکه محصولات ساخته شده قابلیت بازیافت و بازگشت به طبیعت را دارا بوده و لذا مفتخر به دریافت نشان محصول سبز از سوی جامعه مدیریت سبز اروپا می باشد .

شایان ذکر است مشتریان و خریداران محصولات سالار علی الخصوص در کشورهای اروپایی ، استرالیا و آمریکا به این ویژگی اهمیت خاصی قائل بوده و به عنوان یکی از پر طرفدارترین بازارهای صادراتی تولیدات سالار به حساب می آیند . با توجه به موضوعات ذکر شده استفاده از این نوع محصولات در داخل کشور پهناور ایران بسیار حائز اهمیت می باشد.

محصولات سبز مجتمع کارخانجات سالار
محصولات سبز مجتمع کارخانجات سالار
محصولات سبز مجتمع کارخانجات سالار