دیروز ، امروز ، فردا

مجتمع کارخانجات سالار در سال 1379 توسط مهندسین و سهامداران شرکت ساختمانی پارسیکان تأسیس شد.​​​​​​​

شرکت پارسیکان که یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی کشور محسوب می شود با بیش از نیم قرن سابقه ، اجرای صدها پروژه ملی از جمله مترو تهران – کرج ، بیمارستان قلب شریعتی ، ساختمان اجلاس سران اسلامی و … را در روزمه کاری خود ثبت نموده است .​​​​​​​

در سال 1379 تصمیم به تأسیس مجموعه تولیدی در زمینه سنگ های صنعتی و واش بتن آنتیک گرفت ، لذا پس از ثبت شرکت سازان سنگ سالار وارد مذاکره با کمپانی برتون ایتالیا  شد که همچنان به عنوان بزرگترین سازنده ماشین آلات شناخته می شود و مجهز به پبشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا می باشد .​​​​​​​

سیر پیشرفت در مجتمع کارخانجات سالار   

​​​​​​​
از بنیانگذاران این شرکت تولیدی شایسته است یادی از مرحوم مهندس محمدمهدی کمالی یکی از پیشکسوتان صنعت ساختمان در ایران بوده اند ، نمائیم؛ ایشان تا روزهای پایانی عمر خود مسئولیت ریاست هیئت مدیره شرکت را به عهده داشت. مهندس محمد مهدی کمالی یکی از  فارغ التحصیلان سال 1322 از دانشکده فنی دانشگاه تهــران در رشته مهندسی راه و ساختمان بودند .وی در 4 فروردین 1386 در سن 88 سالگی دار فانی را وداع گفت.
​​​​​​​جانشین شایسته ایشان مهندس حسینقلی والی بودند که خود از مهندسین برجسته عرصه صنعت ساختمان ایران هستند.​​​​​​​

محمد مهدی کمالی بنیانگذار پیشکسوت صنعت ساختمان فارغ التحصیل 1322 دانشکده فنی دانشگاه تهران

این مجموعه تصمیم گرفت اولین واحد تولیدی خود را  در زمینی به مساحت 50/000 مترمربع در شهـرک صنعتی سپهر نظرآباد در استان البرز به بهره برداری رساند .​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

مهندس سید صفا الدین نیازمند یکی دیگر از بنیانگذاران این مجموعه بزرگ می باشد که ازسال 1379 و از ابتدای تأسیس شرکت سازان سنگ سالار سمت مدیرعاملی را به مدت 10 سال عهده دار بوده اند.

مهندس صفاءالدین نیازمند مدیر برجسته

در سال 1389 با تغییر سهامداران و مدیران شرکت نقطه عطفی در کارخانجات سالار به ثبت رسید و این مجموعه دوره جدیدی را با مدیریت دکتر سید محمد دهقان نیری آغاز نمود . بزرگان صنعت ساختمان ازاین دوران به عنوان دوره شکوفایی مجتمع کارخانجات سالار یاد می کنند.

شرکت سالار در کارنامه خود پروژه های بزرگی را از جمله طرح توسعه حرم حضرت معصومه (س)، بوستان ولایت ، باغ موزه قصر ، شهر نمایشگاهی آفتاب و صدها پروژه ملی دیگر را به ثبت رسانید .
این مجموعه مفتخر است در قالب صادرات غیر نفتی پرچم کشور عزیزمان را بر آسمان 23 کشور جهان باهتزاز درآورده است.
از این کشورها میتوان به استرالیا ، آفریقای جنوبی ، ایتالیا، ژاپن، روسیه ، کره جنوبی ، عمان ، قطر ، امارات ، فرانسه و .... نام برد.
مدیران و پرسنل مجتمع کارخانجات سالار نهایت تلاش خود را خواهند کرد تا با جلب رضایت مشتریان گرانقدر خود ، روز به روز در جهت تعالی و پیشرفت این مجموعه و این صنعت گام بردارند.

سابقه فعالیت

30 سال

خریدار وفادار

150000

پروژه

225000

متراژ

72000000

تماس با ما

با ما در ارتباط باشید