با استفاده از تکنولوژی برتون ایتالیا و طی فرآیند وکیوم (حباب گیری در خلاء) نسل جدید موزائیک فول بادی ، سالار سمنت ، به صورت فوق فشرده تولید می گردد .
سالار سمنت از محصولات فول بادی مجتمع کارخانجات سالار است . محصولات فول بادی سالار شامل دو دسته موزاسنگ (Terrazzo) و موزائیک فول بادی (Cement) می باشند ، سالار سمنت پس از قالب گیری به مدت 24ساعت در دمای 80 درجه سانتیگراد در اتاق بخار قرار می گیرند . این امر سبب می گردد کیورینگ سیمان به طور کامل صورت پذیرفته و مقاومت سالار سمنت ها را به حد نهایی خود برساند.
سالار سمنت های فول بادی سالار پس از اتاق بخار در 19 مرحله ساب زده می شوند که این مهم در خاورمیانه بینظیر است.​​​​​​​

سالار سمنت

تراکم بالا در سالار سمنت، عایق حرارتی و عایق رطوبتی بسیار مناسبی جهت استفاده در پشت بام ها در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.
در سالار سمنت های فول بادی کل ضخامت تایل ها ساب پذیرند .
به دلیل فشردگی فوق العاده بالای سالار سمنت های فول بادی ، مقاومت فشاری و مقاومت خمشی بالایی دارند  و انتخابی مطمئن جهت مراکز صنعتی می باشد .

کاربرد محصولات فول بادی سالار :
نظر به تکنولوژی تولیداین نوع سالار سمنت(vibro compaction under vacuum)که باعث بالارفتن فوق العاده مقاومت می گردد ، محصولات فول بادی سالار را می توان در کلیه فضاهای صنعتی با بار ترافیکی بالا ، بام ها ، پارکینگ ها ، انباری ها ، کف سوله ها ی صنعتی ، مراکز مختلف آموزشی و بهداشتی (جهت زیر کف پوش ها )  و ... استفاده نمود.
یکی از بزرگترین مزیت های محصولات تولید شده در مجتمع کارخانجات سالار ابعاد بی نظیر 40×40 ، 40×60 ، 60×60 ، 61×121 و پله هایی از همان طرح و رنگ است ؛ که سبب ایجاد تمایز این محصولات است.
این امر علاوه بر زیبایی ، سرعت اجرا در هنگام نصب را افزایش می دهد.

ویژگی های برتر محصولات فول بادی سالار :
-     مجتمع کارخانجات سالار با تولید روزانه 8000 مترمربع ، تأمین کننده مناسبی برای پروژه های بزرگ و فوق بزرگ صنعتی می باشد.
-      بدون رگه و بازی رنگ هستند.
-      کل ضخامت تایل ها ساب پذیرند.
-      برای داشتن ساختمان هایی مقاوم در برابر زلزله ، سبک بودن محصولات فول بادی سالار یک امتیاز برجسته است.
-      مقاومت فشاری و مقاومت خمشی بالای این محصولات سبب شده تا بهترین گزینه برای مکان های پرتردد باشند.
-     تراکم بالای محصولات فول بادی سالار،سبب شده عایق حرارتی و عایق رطوبتی بسیار مناسبی جهت استفاده در پشت بام باشند.
-      فشردگی فوق العاده این محصولات ، بهترین گزینه را در اختیار مراکز صنعتی قرار می دهد.