سالار سمنت

با استفاده از تکنولوژی کمپانی برتون کشور ایتالیا و طی فرآیند وکیوم (حباب گیری در خلاء) نسل جدید موزائیک های فول بادی ، سالار سمنت ، به صورت فوق فشرده تولید می گردد .
سالار سمنت از محصولات فول بادی مجتمع کارخانجات سنگ سالار است . محصولات فول بادی سالار شامل دو دسته موزاسنگ (Terrazzo) و موزائیک فول بادی (Cement) می باشند .
سالار سمنت پس از قالب گیری به مدت 24 ساعت در دمای مثبت 80 درجه سانتیگراد در اتاق بخار قرار می گیرند . این امر سبب می گردد کیورینگ سیمان به طور کامل صورت پذیرفته و مقاومت سالار سمنت ها را به حد نهایی خود برساند.
سالار سمنت های فول بادی سالار پس از اتاق بخار در 19 مرحله ساب زده می شوند که این مهم در خاورمیانه بینظیر است.

تراکم بالا در سالار سمنت، عایق حرارتی و عایق رطوبتی بسیار مناسبی جهت استفاده در پشت بام ها در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.
در سالار سمنت های فول بادی کل ضخامت تایل ها ساب پذیرند .
به دلیل فشردگی فوق العاده بالای سالار سمنت های فول بادی ، مقاومت فشاری و مقاومت خمشی بالایی دارند  و انتخابی مطمئن جهت مراکز صنعتی می باشد .

کاربرد محصولات فول بادی سالار :
نظر به تکنولوژی تولید این دسته از محصولات ،  سالار سمنت(vibro compaction under vacuum)که باعث بالارفتن فوق العاده مقاومت های فشاری و خمشی می گردد ، محصولات فول بادی سالار را می توان در کلیه فضاهای صنعتی با بار ترافیکی بالا ، پشت بام ها ، پارکینگ ها ، انباری ها ، کف سوله ها ی صنعتی ، مراکز مختلف آموزشی و بهداشتی (جهت زیر کف پوش ها )  و ... استفاده نمود.
یکی از بزرگترین مزیت های محصولات تولید شده در مجتمع کارخانجات سالار ابعاد بی نظیر 40×40 ، 40×60 ، 60×60 ، 61×121 و پله هایی از همان طرح و رنگ است ؛ که سبب ایجاد تمایز این محصولات است.
سیستم کالیبراسیون در این محصولات سبب شده تا یک پارچه و یک دست و منتظم باشند . این امر علاوه بر زیبایی ، سرعت اجرا در هنگام نصب را افزایش می دهد و از هزینه های آن کم خواهد کرد.

ویژگی های برتر محصولات فول بادی سالار :
-     مجتمع کارخانجات سالار با تولید روزانه 8000 مترمربع ، تأمین کننده مناسبی برای پروژه های بزرگ و فوق بزرگ صنعتی می باشد.
-      بدون رگه و بازی رنگ هستند.
-      کل ضخامت تایل ها ساب پذیرند.
-      برای داشتن ساختمان هایی مقاوم در برابر زلزله ، سبک بودن محصولات فول بادی سالار یک امتیاز برجسته است.
-      مقاومت فشاری و مقاومت خمشی بالای این محصولات سبب شده تا بهترین گزینه برای مکان های پرتردد باشند.
-     تراکم بالای محصولات فول بادی سالار،سبب شده عایق حرارتی و عایق رطوبتی بسیار مناسبی جهت استفاده در پشت بام باشند.
-      فشردگی فوق العاده این محصولات ، بهترین گزینه را در اختیار مراکز صنعتی قرار می دهد.