​محوطه سازی با سنگ سالار

محوطه سازی با سنگ سالار

محوطه سازی همواره حس زیبایی به ملک می بخشد. چه در یک منطقه مسکونی و چه در یک مجتمع تجاری، محوطه ها همیشه کانون جذب بوده اند.
طراحی مناسب محوطه در چند سال گذشته اهمیت پیدا کرده است. محوطه سازی خیلی بیشتر از زیباسازی حیاط است؛ افزودن یک چشم انداز خوب فکر شده، کمک بسیار مهمی به ما می نماید.
در یک جمله محوطه سازی ارزش ملک ما را بهتر نشان می دهد.

محوطه سازی در جاده ساحلی کیش با واش بتن آنتیک سالار

استفاده از واش بتن آنتیک سالار در پیاده راه

محوطه سازی در بام و روف گاردن با واش بتن آنتیک سالار

واش بتن آنتیک سالار در روف گاردن

محوطه سازی در رمپ با واش بتن آنتیک سالار

استفاده از واش بتن آنتیک سالار در رمپ

محوطه سازی حیاط خلوت با واش بتن سالار

واش بتن آنتیک سالار در حیاط خلوت

محوطه سازی در کارخانجات صنعتی با سنگ سالار

واش بتن آنتیک سالار و کارخانجات صنعتی

تصویر محوطه سازی با سنگ سالار

واش بتن آنتیک سالار و محوطه سازی

محوطه سازی با واش بتن آنتیک سالار
واش بتن آنتیک سالار مناسب برای تردد
واش بتن آنتیک سالار در محوطه سازی رمپ

واش بتن آنتیک در محوطه سازی پیاده رو

واش بتن آنتیک سالار و محوطه سازی رمپ و پارکینگ

محوطه سازی پارک با واش بتن آنتیک

مجتمع کارخانجات سالار مفتخر است توانسته با تولید واش بتن های آنتیک خود، نقش بسزایی در افزایش کیفیت محوطه سازی ها ایفا نماید.
- برای نصب کفپوش در محوطه هایی که از گیاهان و چمن ها در تزیین آن به کار رفته، لازم است محصولی استفاده شود که جذب آب پایینی داشته باشد. واش بتن آنتیک سالار با جذب آب نزدیک به صفر، مناسب ترین گزینه برای این منظور است .
-- جذب آب باعث ایجاد لکه و کثیف شدن مداوم می شود که تمیز کردن آن را بسیار مشکل می نماید. اما کافیست با یک جارو و مقداری آب سطح واش بتن های آنتیک را شستشو نمائید  تا زیبایی اولیه را بازیابد. 
--  نفوذ آب به منافذ متخلخل باعث می شود تا در اولین فصل سرما ، آب نفوذی یخ زده و پس از انبساط سبب ترکیدن و شکستن کف پوش شود . اما محصولات مجتمع کارخانجات سنگ سالار سرما را تا منفی 40 درجه سانتیگراد تحمل می نمایند.
- کف پوشی که در محوطه سازی استفاده می شود باید در برابر اشعه های خورشید مقاوم باشد تا در گذر زمان تغییر رنگ ندهد و زیبایی خود را همواره حفظ نماید .مجتمع کارخانجات سالار با استفاده از پیگمنت های رنگی طبیعی که در برابر اشعه های مضر UV  و مواد شوینده مقاومند، توانسته محصولی تولید کند تا سالیان سال زیبایی اولیه خود را حفظ نماید.
- اکثر پروژه ها در محوطه سازی، مسیر تردد وسایل نقلیه می باشند ؛ پس لازم است تا کف پوش ها از مقاومت فشاری و خمشی بالایی بهره مند باشند تا عبور و مرور ها موجب شکستگی آن ها نشود. واش بتن های آنتیک سالار توانسته است از این مرحله نیز سربلند بیرون آید . سال هاست در محوطه سازی کارخانجات صنعتی که بیشترین تردد وسایل نقلیه سنگین را تجربه می کنند ، استفاده می شوند و همواره مقاوم و زیبا هستند.
​​​​​​​

مشاوره رایگان

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما فرم زیر را تکمیل نمایید :