​سالار موزائیک

سالار موزائیک  SALAR MOSAIC مجموعه دیگری از محصولات مجتمع کارخانجات سنگ سالار است .
این محصولات نیز با تنوع در طرح و رنگ در ابعاد 40×40 توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک ایتالیایی تولید شده و در خدمت دوستانی است که در طراحی خود از موزائیک های دو لایه قرار داده اند .
موزائیک های دولایه پرسی سالار از انواع موزائیک صاف این مجموعه می باشد. این موزائیک ها بر خلاف موزائیک های پلیمری از مواد صد در صد طبیعی تولید می شود و با سیاست حفظ محیط زیست در مجتمع کارخانجات سالار به طور کامل به چرخه طبیعت باز می گردد.
کیفیت بالا و مقاومت سالار موزائیک خود دلیل موجهی است برای استفاده در پروژه های بزرگ عمرانی ، مکان های صنعتی ، پشت بام ها و پارکینگ ها و...

موزاییک دو لایه سالار بهترین کفپوش بتنی برای کف های پارکینگ ، پشت بام ، انبار ، موتور خانه و کف های صنعتی کارخانجات می باشد.
از نظر کیفیت با سنگ های گرانیت رقابت می کند .  دارای استاندارد  755 ایران است . دارای اتاق بخار و سیستم پرس  500 تن بوده ، ابعاد صد در صد گونیا دارد و دارای سطحی صاف و کاملا صیقلی با جذب رطوبت بسیار پایین . در طرح ها و رنگ های متنوع ، شکیل ، زیبا و بادوام همراه با بسته بندی های صادراتی و توان تولید روزانه 8000 متر مربع.


موزائیک چیست؟

موزاییک ، کف پوشی است دو لایه ، متراکم و درحقیقت نوعی بتن است که تراکم خود را از طریق فشار پرس و یا از طریق لرزش به دست می آورد . موزائیک از ماسه ، سیمان ، سنگ دانه بندی ، پودر سنگ و آب تشکیل شده است و در ابعاد 40×40 و طرح های گوناگون وجود دارد.

موزاییک به طور کلی از دو لایه  تشکیل شده است :
لایه رویه یا رنگ : این لایه نقش را تشکیل می دهد که درآن از پودر سنگ، سیمان، آب و از ترکیبات دانه بندی شده و رنگی استفاده شده است.
لایه زیرین یا نارین : این لایه دارای ضخامت بیشتری نسبت به لایه رویه می باشد و مسئولیت تحمل فشار را نیز بر عهده دارد این لایه مانند لایه رویه از سیمان ، آب و ماسه تشکیل شده است.​​​​​​​

سالار موزائیک از مجموعه تولیدات مجتمع کارخانجات سالار است که با مشخصات فنی منحصر به فرد خود ، برتری قابل ملاحظه ای نسبت به محصولات مشابه دارد . 

​​​​​​​

موزائیک دولایه پرسی سالار در چه فضایی استفاده می شود؟

این مجموعه محصولاتی تولید می نماید که برای تمامی فضاها قابلیت استفاده و بهره وری داشته باشد . موزائیک حیاط ، موزائیک پارکینگ ، موزاییک دولایه برای سالن های صنعتی ، موزائیک دولایه برای سوله ها، موزاییک پشت بام، موزائیک مناسب برای موتورخانه، موزائیک هایی با رنگ و طرح متنوع از انواع نوستالژی گرفته تا طرح های مدرن که با اطمینان در هر منطقه آب و هوایی و در هر فضایی قابل استفاده هستند.

​​​​​​​