چرا سالار خرید کنیم ؟

در گذر سالیان، متریال مختلفی برای استفاده در محوطه سازی پیشنهاد شده است اما این که “چرا سالار خرید کنیم؟” بر می گردد به سوابق این مجموعه که توانسته مطلوب نظر صاحبان پروژه اعم از داخلی و خارجی گردد. شاید خواسته باشید از گذشته این مجموعه بیشتر آگاه شوید تا معترف شوید که “چرا بایداز سالار خرید کنیم”.
مجتمع کارخانجات سازان سنگ سالار در سال 1379 در استان البرز و در شهرک صنعتی سپهر نظرآباد ، در زمینی به مساحت 50000 مترمربع به بهره برداری رسید.
بنیانگذاران این مجموعه خود از پیشکسوتان صنعت ساختمان ایران بوده و تجربه سالیان دراز فعالیت در این عرصه را در کارنامه پربار خود داشته اند .ایشان همین تجربیات گران بها را چراغ راه خود نموده و بالاترین کیفیت را مد نظر قرار داده اند.بنابراین از کمپانی برتون در ایتالیا مجهز ترین و به روز ترین دستگاه ها را وارد کشور کردند و تنها تولید کننده سنگ صنعتی تحت لیسانس کمپانی برتون ایتالیا در خاور میانه شدند.


همین امر سبب شد تا بتوانند محصولات سازان سنگ سالار را به بالغ بر21 کشور دنیا صادر نموده و بازار خود را در عرصه بین المللی رواج دهند.


در سال 1389 با تغییر سهام داران و مدیران این مجموعه ، نقطه عطفی در کارخانجات سازان سنگ سالار به ثبت رسید و این مجموعه با مدیریت دکتر سید محمد دهقان مراحل ترقی را با سرعتی بیش از پیش طی نموده است.


تنوع محصولات در مجتمع کارخانجات سازان سنگ سالار ، یکی از بزرگ ترین نقاط قوت این واحد تولیدی است . که این امر سبب شده صاحب نظران با دیدگاه های متفاوت اقناع شده تا از محصولات این مجموعه اعم از واش بتن ها ، سنگ های صنعتی ، موزائیک های فول بادی و تایل های بتن اکسپوز و … که در رنگ های متنوع و چشم نواز تولید می شوند ، استفاده نمایند.


محصولات سالار در ابعاد متنوعی تولید شده و در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد :
ابعاد 41×41 ، 41×61 ، 61×121 و پله هایی با طول ماکسیمم 121

 

واش بتن های آنتیک سالار


 آنچه مسلم است چیزی که باعث انتخاب نهایی کفپوش توسط کارفرمایان ، مشاورین و پیمانکاران  می شود ، علاوه بر زیبایی در طرح و رنگ ، ماندگاری محصول و سازگاری آن با محیط ها و مناطق آب و هوایی مختلف (سردسیر یا گرمسیر، پر باران یا خشک ) ، نظافت و شستشوی راحت ، تامین به موقع برای پروژه های بزرگ با متراژ های بالا و همچنین گارانتی و ضمانت کیفیت آن محصول می باشد.
در این میان با توجه به دارا بودن کلیه شرایط و محسنات فوق الذکر، استفاده از واش بتن های آنتیک سالار در طرح های ملی- عمرانی ، پروژ ه های خارج از کشور و همچنین پروژه های شخصی و ویلایی ، با استقبال ویژه ای روبرو شده است.
یکی دیگر از وجوه تمایز واش بتن های آنتیک سالار با دیگر متریال ، استفاده از پله هایی با همان رنگ واش بتنی که در کف استفاده شده است ؛ می باشد.

 

سنگ صنعتی سالار

 

شرکت سازان سنگ سالار تنها واحد تولیدی سنگ صنعتی در خاورمیانه می باشد. سنگ صنعتی سالار به صورت استاندارد بارنگ ثابت و یکنواخت و با قابلیت حق انتخاب بافت و رنگ تولید می گردد. ترکیبات سنگ صنعتی سالار شامل: 85 درصد سنگ دانه بندی و الباقی سیمان و پیگمنت های رنگی( رنگدانه های طبیعی) میباشد که در خلاء مطلق وکیوم می گردد.استفاده از محیط خلاء در تولید قطعات بتنی، محصولی قابل رقابت با انواع سنگ گرانیت طبیعی را به وجود می آورد .

سپس تایل ها به مدت 24 ساعت در 80 درجه سانتیگراد در اتاق بخار قرار میگیرد تا کیورینگ سیمان بصورت کامل انجام پذیرد. در مرحله پایانی و پس از اتاق بخار، تایلها 19 مرحله ساب خورده و جهت ارسال به پروژه های ملی-عمرانی و همچنین پروژه های خارج از کشوربسته بندی می گردد.

 

محصولات فول بادی سالار (Terrazzo & Cement)

 

به جهت تراکم بالا در محصولات فول بادی سالار، عایق حرارتی و عایق رطوبتی بسیار مناسبی جهت استفاده در پشت بام می باشد.
درموزاسنگ های
 فول بادی و سالار سمنت های فول بادی کل ضخامت تایل ها ساب پذیر می باشد.
به دلیل فشردگی فوق العاده بالای محصولات فول بادی سالار، مقاومت بالای فشاری و مقاومت بالای خمشی ، انتخابی مطمئن جهت مراکز 
صنعتی می باشد.

 

مفتخریم که پروژه های بزرگ و کوچک سراسر ایران و حتی کشور های دور و نزدیک محصولات مجتمع کارخانجات سالار را برای استفاده بر می گزینند.